LT EN
.. mūsų izoliacijos sprendimai orientuoti į ateitį ..
PRODUKCIJA
UAB "Persolita" gaminama produkcija yra sekanti:
 
IZOLIACINĖS PAGALVĖS

IZOLIACINIS ČIUŽINYS
 
Mes išmatuojame, projektuojame ir siuvame izoliacinius čiužinius visiems tikslams. Izoliacinis čiužinys suteikia daug privalumų. Jis gali būti naudojamas visų tipų garo ir šildymo sistemoms arba jei jums reikia lanksčios ir lengvai nuimamos izoliacijos nuo sklendžių ar vožtuvų. Izoliacinis čiužinys gaminamas iš daug įvairių medžiagų, todėl nebijo aukštos temperatūros (iki 1000 ˚C), didelės vibracijos. Derinant su klientais yra nustatomos medžiagos, nes jos labai priklauso nuo čiužinio paskirties.
Izoliacinis čiužinys gali būti naudojamas, kur gaminius iš skardos yra neįmanoma arba labai sunku naudoti. Montavimas yra greitas ir nesudėtingas, nes čiužiniai gaminami su kabliukais arba tvirtinimo juosta, atsižvelgiant į klientų poreikius.
 
LANKSČIOS ORTAKIŲ JUNGTYS
 
UAB "Persolita" gamina lanksčias ortakių jungtis. Galime pasiūlyti įvairių išmatavimų lanksčias jungtis.
 
SKARDOS GAMINIAI
 
Pagrindinius gaminius gaminame iš įvairių storių cinkuotos, alucinko, aliuminio, nerudyjančio plieno skardos. Gamyboje galime patenkinti bet kokius užsakovo pageidavimus. Skardos gamyboje turime galimybę atlikti tiek didelius, tiek smulkius bei individualius užsakymus. Siūlome bet kokių išmatavimų stačiakampių ortakių gamybą. Galime pasiūlyti aukštos kokybės skardos gaminių, nes turime puikią gamybinę bazę ir profesionalių darbuotojų komandą.
 
IZOLIACINĖS MEDŽIAGOS
 
UAB „Persolita“ glaudžiai bendradarbiauja su pasaulyje lyderiaujančiais izoliavimo medžiagų ir jų priedų gamintojais, tokiais kaip Paroc, Rockwool, Knauf, Isover, K-fleks, Armacell, bei stengiasi naudoti naujausią optimalių produktų asortimentą. Kiekvienas darbas laikomas unikaliu. UAB „Persolita“ suras tinkamą sprendimą, kur pagrindiniai žodžiai bus optimalus, ekonominis sprendimas individualiam klientui.
 
STAČIAKAMPIAI ORTAKIAI IR JŲ FASONINĖS DALYS
 
Specializuojamės įvairiausių skardos gaminių gamyboje, galime patenkinti bet kokius užsakovo pageidavimus skardos gamyboje, turime galimybe atlikti tiek didelius, tiek smulkius bei individualius užsakymus. Siūlome bet kokių išmatavimų stačiakampių ortakių gamybą. Galime pasiūlyti aukštos kokybės ir patrauklios kainos skardos gaminių, nes turime puikią gamybinę bazę, ir profesionalių darbuotojų komandą, kuriems vadovauja atestuoti darbų vadovai. Dirbame su patikimomis bei kokybiškomis medžiagomis.
© 2012 Visos teisės saugomos UAB „PERSOLITA“
Web dizainas ir programavimas AMBURIA branding