LT EN
.. mūsų izoliacijos sprendimai orientuoti į ateitį ..
VEIKLOS KRYPTYS
UAB "Persolita" strateginės veiklos kryptys yra šios:

VAMZDYNŲ IZOLIACIJA

Per daugelį metų UAB „Persolita“ įgijo nemažai patirties pramonės techninio izoliavimo srityje. Mes esame karščio, šalčio, gaisro ir garso izoliavimo srities specialistai.
Esame šių sričių specialistai, turime subūrę profesionalių darbuotojų komandą, kuriems vadovauja atestuoti darbų vadovai.

TALPYKLŲ IZOLIACIJA

Viena iš UAB „Persolita“ specializacijų - talpyklų izoliavimas nuo karštos ir šaltos šilumos emisijos/absorbcijos. Paprastai mūsų klientai yra energijos/šilumos ir maisto tiekimo pramonės atstovai, kurių veiklos pelningumą lemia mūsų atlikti darbai - kokybiška sukauptų talpyklų izoliacija (šaltos talpyklos, sandėliavimo talpyklos, slėginės talpyklos ir kt.).

GARSO IZOLIACIJA

Garso izoliacija - tai nauja, auganti ir paklausi sritis, nes nuolat didėja įstaigų poreikis mažinti triukšmą ir vibraciją. Tai svarbu ir vidinei, ir išorinei pramonės aplinkai, nes vis daugiau dėmesio kreipiama į triukšmo keliamus nepatogumus ir ieškoma būdų kurti saugią darbo aplinką.

LAIVŲ IR KITA IZOLIACIJA

Izoliaciniai darbai laivuose ir uoste reikalauja specialus patyrimo, specialiai apmokytų darbuotojų. Mūsų veikla apima visą eilę jūrinių ir izoliacijos darbų: nuo šaldymo iki priešgaisrinės bei garso izoliacijos.
Šioje techninės izoliacijos srityje tenka spręsti sudėtingas problemas norint įgyvendinti kliento reikalavimus, o tuo pačiu privaloma laikytis ir tam tikrų institucijų keliamų atitinkamų reikalavimų.

VĖDINIMAS IR KONDICIONAVIMAS

Mes specializuojamės vėdinimo, rekuperavimo sistemų montavime. Dirbame su patikimomis bei kokybiškomis medžiagomis, dėka kurių galime užtikrinti aukštą darbų atlikimo kokybę
Montuojame visų tipų rekuperatorius bei visus vėdinimo įrengimus. Patikėkite darbus mums, ir kvalifikuoti UAB „Persolita“ darbuotojai juos atliks taip, kad jus nesugaišite savo laiko, o jums tereikės įvertinti puikų rezultatą.
© 2012 Visos teisės saugomos UAB „PERSOLITA“
Web dizainas ir programavimas AMBURIA branding